Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt a nyomó...

Miért érzem ezt a nyomó érzést a szívemnél naponta?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hete hogy minden nap átlagban 3x előjön egy olyan nyomó érzés a bal mellkasomnál, a szívemnél, ami "el szokott vándorolni" a hátam felé is. Néha légszomj szerű érzésem is van tőle. Mitől lehet ez? Valóban köze van ahhoz, hogy a hasamon alszom és akkor is inkább a bal felemen? Köszi előre is a választ!


14/L


2012. febr. 13. 19:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha olyan érzésem is van, mintha valami ránehezedne a mellkasomra.. ://
2012. febr. 13. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez csak éjszaka jön elő, akkor valóban az alvásoddal van a baj. De ezen könnyen tudsz változtatni, hisz csak tőled függ.
2012. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, érdekes eddig este nem jött elő, csak így, napközben
2012. febr. 13. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

ez velem is előfordult...


tipikus, amit leírtál...kövér voltam, és feszült...aztán változtattam, 30 kilót lefogytam, nincs stressz, nincs szúrás...


sajnos ez a civilizációval jár...

vissza kellene venned...lehet, hogy valaki, vagy valami nagyon idegesít, valakitől félsz, vagy valamelyik tantágyat baromira nem bírsz...nagy tisztelettel, de túlsúlyos vagy?

2012. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
stressz, kimerültség
2012. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!