Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellfeszülés, valyon mitöl?...

Mellfeszülés, valyon mitöl? Sűrgős. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és multhéten szerdán megjött és csütörtökön hasmenésem volt egészen tegnapig nagyon durván ment a hasam. meg hányingeren is volt most egy nagyon minimális hányingerem van!de tegnap óta feszül a mellem fogamzásgátlót használok cilest a neve!de kb.-2 hónapja volt szexuális kapcsolatom de gumival csináltuk!antibiotikumot írt fel a doki,lehetséges hogy annak a mellékhatására feszül a mellem??valaki ha tud valamit írjon mert nagyon kétségbe vagyok esve!elölre is köszönöm.
2012. febr. 15. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi okozhatja.Nekem peteéréskor szokott feszülni a mellem és ez az érzé,eltart egészen,addig,amig meg nem jön a menstruációm.

A hasmenés,hányás valószínűleg valamilyen vírus miatt lehet,viszont nem hinném,hogy az antibiotikum,amit kaptál rá okozhat mellfeszülést.Inkább a fogamzásgátlóra tippelnék,bár még nem hallottam ilyenről,hogy mellfeszülést okozna!

2012. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nekem is 1,5 héttel azelött elkezd feszülni mielött megjön!de most is feszült a mellem meg minden elmult a menzim és 2 nap mulva feszült a mellem még most is! fogalmam sincs mitöl lehet. de gumival védekeztünk, és az ujjáról vagy az én ujjamról bekerülhetett és ha igen mi az esélye hogy pont terhes lettem??vagy én mostmár nem tudom!még ilyen nem volt hogy menszesz után feszüljön!
2012. febr. 15. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy 2 hónapja volt utoljára szexuális kapcsolatod,azóta már menstruáltál,tehát nem hinném,hogy terhes vagy,de ha ez megnyugtatna,akkor csinálj egy tesztet!
2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valyon? Csinály terheségi tesztet.



üdv: Schmitt Pál

2012. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csinálok majd! de sztetek attol nem lehet mellfeszülésem hogy 3napja kezdtem vitaminokat szedni c-vitaminos meg multivitaminos pezsgőtablettát meg Mega c c-vitamin600 mg os étrend kiegészítő rágótablettát!? a sok vitamin bevitel eredményezheti??
2012. febr. 15. 14:17
 6/6 anonim válasza:
Olyanrol tudok,hogy fogamzasgatlo es antibiotikum egyideju szedese hasmenest,illetve hanyingert okoz,de olyat nem,hogy mellfeszulest.Tenyleg,ha terhessegre tippelsz,akkor egy gyors teszt es maris megtudod. :)
2012. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!