Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » WC kérdés - 8 óra munka...

WC kérdés - 8 óra munka mellett hogy oldod meg a nagyszükséget?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert évekig voltam otthon gyes-en, most mentem vissza dolgozni 8 órában. Általában napi háromszor van székletem, nem volt semmi baj, de most, hogy dolgozom, jóformán nincs időm nagydolgozni. Reggel korán indulok, nincs idő nagyszükségre, emiatt egész nap fáj a hasam, valahogy nem tudom magam elengedni a munkahelyi wc-n, idő se nagyon van rá. Emiatt székrekedés a alakult ki, este, otthon tudok csak wc-zni, így állandóvá vállt a fájó, puffadt has egész nap.

Gondolom, ez pszichés eredetű.

Ti hogy oldjátok meg a nagydolgot munka mellett? Másnak is van ilyen problémája?


2012. febr. 16. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Korábban kelek, kávé és WC, fürdés és indulás.
2012. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 12 óra mellett is megoldom. Elmegyek wc-re és kész.
2012. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy indulok, h suli előtt el tudjak menni. Előfordul, h bev. kp-ba megyek, mert 10 előtt szinte senki nincs, úgyis 600-an megfordulnak, és a kutya se nézi, h mennyi időt vagyok benn.


Nagydolog, gyorsan lehúz (h ne bűzölögjön), törlés, még 1x lehúz, és kimegy. Eddig még senki nem nézett rám furcsán, mellesleg nem én vok az 1-etlen, aki ott kakil.

2012. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Ja, igen, és ez pszichés, hisz idegen helyen meló pl. nem tudod elengedni magad.


Próbálj úgy enni-inni, h laza székleted legyen, mert akkor, ha akár munkában is rád jön a szükség gyorsan kijön, nem kell szenvedni, és hamar végzel. Meg kinek mi köze hozzá, miért vagy benn.


Más: próbáld ki, h minden klotyót kicsit kihúzol (mondjuk 5 perc sima pisi), mert akkor nem lesz feltűnő, h napi 1-2x tovább vagy benn, mint egyébként szoktál.

2012. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sikeresen átállt a szervezetem már az első napon. Otthon szabadnapokon mindig ébredés után legkésőbb 1 órával, munkanap esetén meg hazaérkezés és kajálás után legkésőbb 1 órával szabadulok meg a "tehertől", tehát többnyire délután. Reggel sosincs ingerem, és a kávéba se teszek tejet, nehogy esetleg út közben meghajtson.
2012. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az szokott segíteni, ha reggel iszok egy pohár jó meleg teát. Nem sokáig szürcsölve, hanem egyszerre. Így a melegtől mindig pár perc múlva kakálnom kell.
2012. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy oldom meg hogy időt szakítok rá. Szándékosan hamarabb kelek fel egy órával, mert nekem ez fontos, hozzá tartozik a napi komfort érzetemhez hogy reggel elmegyek wc-re. Egyébként a kávé gyorsan segít. :)
2013. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!