Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Három hónapja szedem az...

Három hónapja szedem az antidepresszánst, és még csak azt érzem, hogy jobban vagyok, de még nem teljessen jól, ez idővel változni fog? Hallottam, hogy sokaknak fél év is kell mire jobban lesznek!

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyógyszerektől csak rosszabb lesz. Egy darabig úgy érzed, hogy jobb, aztán amikor újra elkap a depi, akkor többet veszel be, majd jönnek a nyugtatók és szép lassan gyógyszerfüggő leszel.

Ismerek a környezetemben több embert, akik mind antidepresszánssal kezdték, most meg már marékszámra eszik a xanaxot...

2012. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adrienn7 válasza:
Én 2 éve szedek antidepresszánst és bár nekem kb 3 hét alatt segített de gyógyszertől is függ hogy ez mennyi ideig tart. Én mirtazapin hatóanyagút szedek és ez bevált. Mint írtam 2 éve szedem és nem voltam azóta sem rosszul.
2012. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!