Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék leszokni a körömrágá...

Szeretnék leszokni a körömrágásról. Hallottam az úgy nevezett hipnóziskazettáról. Van értelme ilyet hallgatni, vagy felesleges idő pocsékolás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Felesleges.

22 éves vagyok, és amióta csak eszemnél vagyok, rágom a körmöm. Mindig csúnya volt, és nem telt el nap, hogy ne rágtam volna. Brutálisan nézett ki emiatt, mivel tövig törtem és rágtam, néha még a körömágyam is tönkretéve. Azután betegség miatt tudatos táplálkozásra kellett áttérnem. Mivel az lefoglalt és motivált is voltam, valahogy a körömrágásom is abbamaradt. A körmöm szépen nőni kezdett, bár mostanában már megint rászoktam, hogy rágom, de már meg tudom állni, hogy ne tövig rágjam, hanem épp lecsippentsek egy darabot, aztán kiigazítom, és nuku többet. Akarat kérdése elsősorban. Neked kell magadban letisztáznod mindent, és eldöntened, hogy mostantól nem.

2011. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom,h hülyén hangzik,de a legdurvább leszokási módszer, mindenben,cigiben,drogokban,még ebben is,csak annyi,h eldöntöd és akármekkora a késztetés rá,akk sem teszed,inkább elfoglalod mással magad.

Tudom,h könnyű mondani,de nekem is volt hülye szokásom és csak eldöntöttem,h nem teszem és nagyából 1 hónap alatt teljesen leszoktam róla.

2011. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én már nagyon régóta szeretnék leszokni. Többször elhatároztam. ilyen lakokkal s kentem aminek direkt keserű az íze. úgy is letéptem meg lerágtam csak aztán rögtön kiköptem, nem rágtam tovább. nem sikerül nekem, hogy egyszer csak elhatározom. nincs annyi akarat erőm!!!
2011. nov. 21. 17:14
 4/6 anonim válasza:
én is rettenetesen akartam, kezdett nőni a körmöm végre, erre reflexből bevettem ugyan úgy a számba..:/ észre sem vettem csak szépen letéptem a gyönyörű körmöm amire úgy vártam -.-" nagyon dühös lettem, néha még most is elszánom magam, de amikor újra nő egy kicsike megint beveszem a számba.. szóval akaraterő és persze résen kell lenni :D de egyébként úgy is sikerült egyszer egy kicsit megnövesztenem, hogy bekentem valami körömlakkal(bármilyen lehet nem muszáj keserűnek lennie) és többször is átkentem a körmöm vele.. néha még mindig bevettem a számba de már nagyon nem rágtam.. szóval bármilyen hülyén is néz ki a semmi körmödön de legalább van valami hatása:)
2011. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*ja és még van egy tipp, hogy rágózz minél többször! az lefoglalja a szádat, így nincs szüksége a szádnak hogy csináljon már valamit..ugyanis akkor rágjuk a körmünk amikor unatkozunk, úgymond "hiperaktív" a szánk.. valamivel mindig le kell foglalni :D
2011. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szólj nekem vagy Csernus doktornak és mi könnyen leszoktatunk! A doki leordítja a fejed én jól összeverlek és hidd el nekem többé eszedbe sem jut rágni a körmödet! :D
2012. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!