Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak már ez érdekében...

Mit csináljak már ez érdekében? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Elösször: már egy jó ideje olyan sápadt az arcom; fehér,karikás szem stb. másodszor: Anyira sovány vagyok,hogy az már KÓROS.. 12 évesen 145cm és 27 kg. :O. Harmadszor: nagyon hidegek a lábaim,kezeim.

Most 2 hete elmentünk vérvételre... és semmit nem találtak -.-" és ezt nem hiszem el... olyan vékonyak is a kezeim hogy már ez engem zavar... vashiányra és vérhiányra gyanakodtunk, de nem mutatott ki semmit. vagyis mindenem jó. de én ezt nem hiszem el... nem tudtok esetleg valami jó hizlaló,erősítő gyógyszert?? :) irjátok le véleményeteket! :D kösziii



2012. febr. 20. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
B12 vitamin. De simán multivitaminokat is szedhetsz. Tornázz, hogy izmok is legyenek rajtad, akkor már nem fogsz olyan vékonynak tűnni. És egyél! :)
2012. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Étkezz minél változatosabban, keress azért csak rá a neten a vashiányra javasolt ételekre, a B vitamin tényleg jó étvágy-javító. Sokszor egyél egy nap, akár csak egy almát is a két étkezés között, vagy egy fél szendvicset. Ezáltal egy kicsit kitágul majd a gyomrod, és egyre többet tudsz enni. Próbálj meg olyan dolgokat is megkóstolni, amiket eddig nem szerettél, légy nyitott. Ne igyál cukros, szénsavas üdítőket, mert azok csak eltelítenek és savasítanak. Mozogj többet, tornázgass, sétálj nagyokat a friss levegőn... Ja és amint van valami, írd meg ide :) Még valami, sokan ilyenkor a kandida gombákat okolják, Pesten van ilyen irányú vizsgálat is, ezeknek érdemes lenne utánaolvasni a neten!
2012. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!