Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. tény, szüleim kb 2 hónapja nem élnek együtt, de azt kezdem felemészetni. Viszont van olyan nap, amikor nagyon boldog vagyok, és vannak olyan napok (mint a mai, tegnapi) amikor alig lehet összeszedni, elsírom magam, nyomasztó hangulatom van, és nem tudom miért.
2012. febr. 20. 16:16
 1/1 étoile et lune válasza:
Ha ennyi lenne a tünet, én is, meg még sokan mások is depressziósak lennénk. Sokat számít, hogy éppen milyen az időjárás, meg hogy mennyi negatív-pozitív impulzus ér. Én például attól vagyok ki, ha hosszútávon nem ér semmi jó, ha túl monotonná válik minden. De az, amit Te írsz, nem nevezhető még depressziónak. Egyébként télen az embereknek általában szarabb a kedvük, mint máskor.
2012. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!