Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak a 90/46-os...

Mit csináljak a 90/46-os vérnyomással?

Figyelt kérdés

Állandóan!fáj a fejem, szédülök, fáradt vagyok.

Voltam kivizsgáláson,semmi nagy bajt nem mutatott ki.



2012. febr. 21. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. talán írhatnának fel valamit, mert ez a 46, ez elég alacsony... volt már 24 órás vérnyomásmérésed?
2012. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi,

igen volt több napos holter Ekg is.Nem derült ki semmi.illetve még régebben hogy az egyik billentyű ferdébb mint kellene,de azt mondták,hogy ez sokaknak van.

2012. febr. 21. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
reggel 2 kávé este 2 dl vörösbor!!
2012. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor ha ezek megvoltak, akkor valóban a kávé, vagy az erősebb féle teák fogyasztásával kéne próbálkoznod. Csak az meg nehogy felemelje a 90-es értéket.

Esetleg a rendszeres sport is beállíthatja ám! Járj el rendszeresen, naponta futni, ha ez nem megoldható, tornázz dvd-kre.

2012. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

kávézok,szoktam,ha van annyi erőm tornázni,biciklizni,de csak fáradtabb leszek tőle jobban,így még hozzá kezdeni is nehéz az egészhez,amikor alig tudok menni az utcán is,mert összeesek úgy érzem.

Semmi se segít,ehhez nem lehet hozzá szokni.

2012. febr. 22. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves a vörösbort próbáld meg !!! vannak orvosok akik ajálják a napi 1-2 dl !! vér képző ,vagy valami ilyesmi hatása van a vörös bornak!!
2012. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem 90/60 általában és sok folyadékot ajánlottak min. 2 liter,mozgás,és kávé.Sokszor én is ha fel álltam hirtelen ,lezsibbadt az arcom,kezem,és sötétség.Most megszültem a 2.babómat 110/90 lett a vérnyomásom +6 kg van rajtam,újra mozgok néha tejes kávé,de nem szeretem se a kávét se a bort.Viszont szedek terhes vitamint és vasat.Úgy néz ki most minden rendben van.Hogy mitől azt nem tudom,de leírtam hátha segít belőle valami.Ja és ha hamar elfáradsz az lehet a pajzsmirigy rossz működése miatt is.Azt is vizsgálták?lehet érdemes lenne.a só is emlei a vérnyomást,lehet étkezéssel van a gond.Ne vagy vegetáriánus?Van ismerősöm aki az és ilyen gondjai voltak,házon belüli 10 lépcsötől kifulladt,és állandóan fáradt volt,kiderült hogy gond van a pajzsmirigyműködésével.Jobbulást!
2012. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!