Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudok 2 napon belül...

Hogyan tudok 2 napon belül meggyógyulni? (megfázva)

Figyelt kérdés
Csak folyik az orrom,és picit köhögök de anyám nem enged suliba,pedig ezen a héten muszáj lenne mennem próbák ahol nekem Kötelező megjelenni,mert benne vagyok és nem birja megérteni hogy jól érzem magam,és amugy nem is azért nem enged el mert félt hanem mert más miatt... na szóval valakinek nincs valami csoda gyógymódja amivel akár már holnap tudnék suliba menni??? Nagyon fontos lenne!!!
2012. febr. 21. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
:/
2012. febr. 21. 12:41
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon fontos szinte muszáj meggyógyulnom holnapra!!!!
2012. febr. 21. 15:25
 3/4 anonim válasza:

Van egy egyszerű megoldás,ami kb.egy óra alatt meggyógyít.

Vegyél elő egy lavort(ami kb akkora,mint a fejed)töltsd tele forró vízzel és tegyél bele kamillás teafüvet.Keress egy nagy törölközőt és a lavor fölé hajolva takard te a fejedet és a lavort.Elég forró lesz a gőz és először alig kapsz levegőt,de megszokod(mély lélegzeteket vegyél).Kb.25-30percet kéne kibírnod de én 15-20percet bírok ki.(Ezzel a módszerrel a pattanásokat is könnyebb kinyomni,mert felpuhítja és kitágítja a pólusokat.)


Remélem tudtam segíteni,sok sikert és gyors gyógyulást kívánok:

2012. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 roka32 válasza:
Nekem a Neo Citran segített!
2012. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!