Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kövér vagyok, mozogni akarok,...

Kövér vagyok, mozogni akarok, de mit?

Figyelt kérdés

Jelentős túlsúlyom van, futni nem lehet mert a bokáim ahhoz még gyengék, és nem bírnák ki ha egy nagy kupac háj lötyögne rajtuk végig a parkon. Az anyagi lehetőségeim meglehetősen korlátozottak, így konditerem vagy uszoda kizárva.

A jógára gondoltam, amit itthon is lehet végezni.

Vagy van valami más ötletetek?


2012. febr. 22. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első sorban a kajádon kell változtatnod, ha a "fogyni" akarsz.
2012. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok séta. De a tökéletes étkezésen van a hangsúly, anélkül ne várj csodákat.
2012. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A jogával kb. semmit se érsz. Bicaj, az nem terheli a térdet.
2012. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sétálni szoktam,de olyan tempóban,hogy rendessen leizzadjak,nagyon hatásos a hasamról meg a fenekemről leszedte a nagyját,csak nem szabad elfelejteni inni,meg lejjebb adni az édeségekből,mindig a felét az eddigieknek.
2012. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A jóga tényleg semmit nem ér,esetleg szobabicikli,vagy simán bringázás?
2012. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sétálni szoktam,de olyan tempóban,hogy rendessen leizzadjak,nagyon hatásos a hasamról meg a fenekemről leszedte a nagyját,csak nem szabad elfelejteni inni,meg
2012. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is ez (volt) a problémám! bár nem voltam nagyon túlsúlyos, de eléggé kövér voltam. pontosan én is ilyen kötöttségekkel csináltam, mivel futni nem bírok olyan sokat, de egyre jobb. falun élek, uszoda és konditerem nincs, mivel még bolt is csak 3.

nem tudom, hány éves vagy, én még iskolás. amikor elkezdtem csinálni ezt, tesi órán sokkal többet mozogtam, aktívabb voltam a játékokon is. azóta pedig egy nap kézilabdáztunk, és azt mondták, nagyon jól csináljuk páran, úgyhogy ha jó lenne nekünk, péntekenként a tanárral kézilabdára járhatunk. mára már a sportommá vált! és persze, az étkezésemre is figyeltem, kb. 1 hónap alatt 5-7 kg-t fogytam, és még fogok is :D

2012. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha tudsz vegyél (használtan vateráról) szobabiciklit!

töltsd le Norbi dvd-it is és azokkal tornázz otthon!

sok sikert!

2012. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az intenzív tempójú gyaloglást úgy kezdtem, hogy először csak kisebb "háztömböt" kerültem meg, később növeltem a kört, ahogy éreztem, hogy a teljesítő-képességem egyre nő. A hirtelen, túlzott megerőltetés szerintem nem tesz jót a szervezetnek, figyelj a fokozatosságra. A lényeg, hogy tedd meg minden nap!


És igen, lényeges a megfelelő mennyiségű folyadékbevitel, és a szénhidrátos kaják visszafogása is sokat segít!

2012. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, én mikor elhagytam a szénhidrátot, az első hónapban 10 kg-ot fogytam! ismerkedj meg a paeolit táplálkozással is!
2012. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!