Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég sportos tipus vagyok. De...

Elég sportos tipus vagyok. De sajna itt a tél. Lusta vagyok kimozdulni. Megnött a hasam:D nyilván nem azt mondom, hogy semmitsem akarok msot mozogni, de nem lehetne valahogy "barátságos" körülményke között ezt a plussz felesleget leadni?

Figyelt kérdés
nem eszek sokat.pl semmi kenyér.gondolom a jó sok mozgás hiányzik.valami tanécs kellene hogy mit csináljak magammal?vagy mondjuk mit lehetne enni, ami kb minden háztartásban megtalálható.és naponta hányszor egyek?valaki aztmondja kb 5-6 szor keveset,van aki arra esküszik, hogy csak ebédet, de akkor nagyon.
2010. febr. 9. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok.Amióta ilyen hideg lett nem visz rá e lélek hogy kimenjek futni.Így itthon csinálok guggolást, fekvőtámaszt, felülést, hasprést és súlyzózom.

A kajára én is annyit figyelek oda hogy ne nagyon egyek kenyeret.Ha húst eszem akkor az inkább szárnyas, ja és nem nagyon eszem édességet.

2010. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, ha lusta vagy, akkor ne várj semmit. Akarod te ezt igazán?

A diétánál szinte csak az számít, hogy hány kalóriát eszel egy nap. Mindegy, hogy mikor és hányszor. Csökkentsd kb 4-500-al a napi beviteled és várj.

2010. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A napi 5-szöri étkezés azért jobb mint a csak ebéd, de akkor sok, mert így nem leszel annyira éhes, vagyis a diéta végezetével nem kezdesz el újra falni, tehát nem jönnek vissza a plusz kilók. Az biztos, hogy ha a napi kalóriabevitel csökken, akkor fogyni fogsz, az mindegy, hogy ezt napi 1 ebéddel viszed be a szervezetedbe, vagy sok kis étkezéssel. Azt szokták mondani, hogy aki alapból nem hízásra hajlamos és sosem volt kövér, de pl. egy műtét miatt ágyhoz volt kötve és felment rá potom 5 kg, akkor nekik akár a koplalás is megoldás lehet (meg ez a napi 1-szeri étkezéses dolog, persze ez enm túl egészséges), ha nagyon gyorsan vissza akarják nyerni az alakjukat. Ők nem fogják visszaszedni utána a súlyt, mert eleve nem hízékonyak. De aki hajlamos a hízásra, az inkább csinálja a sokszor keveset étrendet, mert számukra csak ez lehet hatásos.
2010. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy azt nem értik meg sokan, hogy oké, hogy le lehet fogyni sport nélkül, de nézzék meg az eredményt. Plöttyedt, megereszkedett bőr. A sport feszesít, kitölti az izom a háj helyét. Kevesebb narancsbőr stb. Ezért IS kell a sport. Ha nincs kedved kimozdulni, vegyél otthonra torna dvd-ket és csináld végig őket heti 3x!
2010. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólónak igaza van, sokkal eredményesebb a fogyás ha mozogsz hozzá, és nem koplalsz. Én pl barátságos körülménynek mondhatom ha naponta 50 felülést megcsinálsz,

egy hónap múlva semmi hasad nem lesz:).

2010. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!