Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen bedagadt boka, volt...

Hirtelen bedagadt boka, volt ilyen mar valakinek?

Figyelt kérdés

Anyukam kb. 1 honapja elesett es megütötte az also labszarat.Akkor nem panaszkodott nagy fajdalomra,viszont tegnap elkezdett dagadni a bokaja,es fel labfeje.ma mar jol feldagadt.Mitöl lehet,volt valakinek hasonlo,mit tanacsoltok,esetleg ma ügyelet?Köszönöm elöre is.

P.S. 70 eves,semmi mas betegsege nincs,gyogyszert sem szed,a vernyomasa is normalis.


2012. febr. 25. 13:04
 1/3 anonim válasza:
Már látom több, napja írtad a kérdést, de lássa orvos, lehet trombózis gyanú esetleg. Ezt úgyis az orvos tudja megmondani, jobb, ha megnézetitek. (Trombózisnál rózsaszínes, és be van dagadva az egész láb, nem csak a lábfej. A családomban volt ilyen.)
2012. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,voltunk a korhazba vasarnap,börorvoshoz küldtek,amikor megnezte,azt mondta nem az ö hatasköre,ortopedhoz kell menni.A haziorvosnal,most pentekre kapott idöpontot,nem rozsaszin,neha lelapad,ujra bedagad es igy,majd meglatjuk.Kösz a valaszt.
2012. febr. 29. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

elmesélek egy durva sztorit,velem történt meg,tehát nem anekdota,nem úgy hallottam...hanem valós...


12 éve,még gyerekként 17,5 évesen,a felnőttkor küszöbén (de még nem voltam nagykorú) elmentünk szüleimmel nyaralni a Bükkbe.Eltörtem a lábamat egy ballépést követően.

A helyzet az volt,hogy bár a törés -amiről csak utólag tudtam meg,3 nappal később- hogy törés. Mázlim volt végül,mert nem mozdult el a csont,így nem kellett műteni.

2012. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!