Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Foltos maradt valakinek a...

Foltos maradt valakinek a boka tetoválása vagy csak nekem csinálták meg rosszul?

Figyelt kérdés

1 hetes. Ahogy jön le a heg,úgy látszik alatta,hogy foltos. Hallottam olyat is,mondjuk,hogy ott nem fogja meg a bőrt mindenkinek olyan jól... Járt már így valaki?

Nagyon fájt..most fájhat még 1x,ha át kell üttetni...


2010. aug. 4. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

előfordul, főleg ha nem fekete színnel varrtak, fehéret pl van akinek teljesen kidobja

a tetoválók mindig felajánlanak ingyenes javítást pár hónapon belül, menj el, átmegy rajta ahol kell, ésakkor már nagyobb eséllyel marad benn

2010. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még lehet, hogy csak gyógyul, várj picit, még 1 hetet mondjuk. Azért gondolom így, mert nekem fekete tetkóm van, és amikor megcsinálták az elején sötétbarna-sötétszürke volt inkább, sőt ha hozzáértem olyan "puklis" volt a heg mentén. Aztán magától szép fekete és sima lett! Gondolom ez volt a gyógyulási folyamat.
2010. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!