Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a Magne B6-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én tisztára ledöbbentem azon hogy nekem mennyit segített. Talán soha semmilyen készítménynek nem éreztem ennyire a hatását. Régebben szurkált a szívem (tipikus stressz tünet) és kezdtem magam idegbetegnek érezni, és itt olvastam egy válaszban hogy valakinek a dokija ugyanerre a problémára a Magne B6-ot javasolta. Gondoltam próba cseresznye, kipróbálom és rögvest megszűnt a panaszom. Mivel szedtem folyamatosan, lassan kezdtem észrevenni, hogy lényegesen nyugodtabb, gondtalanabb, jókedvűbb vagyok mint régebben. Aztán másoktól is hallottam ugyanezt, és utána is néztem a neten, és a tájékoztatón,hogy nem csak az izmokat lazítja, hanem az idegrendszer működését is jótékonyan befolyásolja (nade ennyire??) Feleségemmel azon nevettünk, hogy gyakorlatilag mióta szedem (kb 2 hónap) nem volt komolyabb vitánk. És ez komoly!

Nektek hasonló élmény, egyéb tapasztalat?


2009. jún. 6. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, babaprojekt kapcsán kezdtem el szedni prevenció jelleggel, tavaly októberben. alapvetően én is "idegbeteg" típus vagyok, de azóta-na nem azt mondom, hogy kézből evő kiscica lettem, de- észrevehetően csillapodtak az indulataim, és nem kell bevennem nyugtatót/kedélyjavítót sem, még alkalmanként sem!
2009. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hányinger ellen kezdtem el szedni terhesség idején, de nekem csak rossz tapasztalatom van vele. Bevétel után fél órával rohanhattam hányni. És ez addig ment, amíg abba nem hagytam a szedését.


Nekem hasonlóan jó élményem a Memolife készítménnyel van.

2009. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is szedtem, mert 2 gyerekkel vagyok itthon, meg ugyebár az állandó stressz, adósság, stb, szóval elkezdtem, de semmi változást nem vettem észre magamon.

nagyon hirtelen haragú vagyok, kiabálok, és nekem nem segített. Talán annyit, hogy a szívszurkám elmúlt, vagyis azóta még nem jelentkezett.


Nem tudom, hogy nem-e az befolyásol, hogy majd 100 kiló vagyok, és kevés a 3*2 egy nap. Lehet ha 3*3-at szednék... bár ki tudja, de én erre gyanakszom. Majd megkérdezem a gyógyszerészt :)

2009. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még serdülő vagyok, csak ez a sok vizsga meg suliváltás teljesen kikészített, Magne B6-t kaptam, nagyon lenyugtatott. Régebben állandóan ordibáltam ok nélkül a családtagokkal, most meg édesanyám már azért szól, hogy túl nyugodt vagyok. :D Szóval nálam egy hatalmas + a MagneB6-nak. ;)
2009. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Üdv mindenkinek

2009. jún. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!