Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomás 15 éves...

Magas vérnyomás 15 éves korban :o?

Figyelt kérdés
Sziasztok!15,5 éves fiú vagyok.176cm és 80kg.Régebben nem volt semmi problémám,de most van.Nagyon rosszul érzem magam mostanában,ha hülyeségből verekedünk is egy kicsit nagyon hamar kifáradok,pedig erős a testalkatom és rendszeresen tornázom és súlyozom, a 30kg 5szériában 35ször kinyomom 2perc pihenővel és szerintem ez jó.De mégis nagyon "fos"-nak érzem magam,mert van úgy,hogy sokat futok vagy sokáig verekszünk és olyankor mikor abbahagyom elkezd előttem minden sötétülni elfele és nagyon rossz érzés jön rám ez kb 1perc alatt túl is megy.És ha pld: hasprés csinálok akkor,közben nagyon lepirosul az egész fejem és érzem,hogy kicsit melegebb lesz és nyomást érzek a fejemben.Magas vérnyomásra tippelek,mert amikor voltunk az orvoshoz akkor 2szer is magas vérnyomást mért,pontos számot nem tudok,de valami 13?/? és azt mondta az orvos ,hogy ez magas.Nem kávézom,nem cigizem,nem iszom.Csak az a baj,hogy 23óra fele fekszem le és már 5:15kor kelnem kell mert suliba kell mennem.És mikor hazajövök majdnem egész nap csak a gép előtt ülök és játszom,gondolom ez is befolyásol.A válaszokat előre is köszönöm.
2012. febr. 29. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék vagy alacsony vas okoz ilyen tüneteket. Igyál többet pár hétig, erőltesd és ha nem javul próbálj béres cseppet c-vitaminnal.
2012. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!