Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Köhögés és megfázás nélkül...

Köhögés és megfázás nélkül jöhet fel váladék a légcsőből?

Figyelt kérdés
Allergiától, vagy gyógyszertől lehet ilyen, vagy valami betegség? Évek óta van, a háziorvos nem tudja mi lehet.

2012. febr. 29. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem dohányzol,mert attól simán lehet!
2012. febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, nem iszom, 57 éves vagyok.
2012. febr. 29. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Talán ez az oldal segít,olvasd el.

[link]

2012. febr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincsen refluxom, és a cikkben leírtak alapján nem ez a probléma nálam. Azért nagyon köszönöm a linket, nagyon tanulságos volt. Mindkét válaszolónak ment a zöld kéz.
2012. febr. 29. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Allergiától simán. A páromnak is attól van. Semmi más tünet csak ez.
2012. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
9:56-os válaszolótól kérdezném: a párodnak ami feljön váladék teljesen színtelen, vagy szürkés? Engem ez nyugtalanít, hogy évekig csak áttetsző volt, és mostanra vagy áttetsző, vagy szürkés színű. Nagyon köszönöm a választ, ment a zöld!
2012. márc. 1. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Neki változó, de voltunk mindenféle kivizsgáláson ahol igazából "semmi elváltozást, betegséget" nem állapítottak meg. Azt mondták ezzel együtt kell élni. Neki teljesen fiatal kora óta van, főleg reggel( akkor jó fél óra mire kitisztul a torka), de változó, a nap bármely szakában.
2012. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, sokat segítettél.
2012. márc. 1. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. De azért menj el dokihoz, nehogy baj legyen..... én annyit kérdeznék, hogy neked ez csak reggeli "probléma" vagy egésznapos??? Illetve, hogy csak alkalmankénti vagy naponta??? És a váladékot könnyen ki tudod köpni? Elnézést a sok kérdésért, de ezért jó az anoním oldal...mert ht ismerősökkel ugye ilyenről nem beszélget az ember.... :(
2012. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem reggel is van, de nagyon pici mennyiségben jön fel, úgy kb 2 mm-es kis csomó szerű valami. Nem köhögök egyáltalán, csak úgy spontán jön fel. Van egy-egy nap, hogy nincs egyáltalán. Úgy is szokott lenni, hogy egymás után egy órán belül 3-5-ször is van. Átlagban egy nap kb háromszor jön fel ez a kis csomócska. Nyáron javul, akkor vannak tünetmentes időszakok is. Lehet a domestosos felmosástól, vagy a száraz levegőtől a fűtés miatt.
2012. márc. 1. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!