Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokaknak van most valami...

Sokaknak van most valami "arcüreg gyulladásos, fülgyulladásos, fejfájós, szemkiesős, torokfájós, szédüléses, rossz közérzetes vírusos" betegsége?

Figyelt kérdés

azt hiszem nekem valami ilyesmim lehet.

Aszpirin szerintetek jó erre vagy ti mit szedtek rá ?


2012. márc. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha arcüreg, és fülgyulladásod is van, mindenképpen kell antibiotikum is. Keresd fel a házi orvosodat, vagy egy fül-orr gégészt.
2012. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő óta ugyanezzel szenvedek, én még nem szedtem semmit rá, mézes teát iszom és lámpázgatok, de lehet, hogy az sem jó, mert mára már a fülem alatti mirigy is fáj.

Aszpirin biztos jó, ártani nem árt.

2012. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Náthás is vagy, mert nekem a fenti tüneteket túl még napi 100 zsepi is elmegy, már szétszáradz a "rézorrom".
2012. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem én vagyok csak egyedül ezzel :D Egyébként én Augmentin DUO-t kaptam rá.
2012. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!