Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruáció előtti igen nagy...

Menstruáció előtti igen nagy rosszul lét sokaknál előfordul vagy ez már nem normális?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál is,de azt mondta nem muszáj gyógyszer.Cisztát volt már hogy kimutatott az ultrahang,de legutóbb nem volt semmi,pedig akkor is késett több ,mint egy hónapot.

A vérzésem nem pontos,van hogy kimarad egy hónap is.És amíg nem jön meg késéssel együtt legtöbbször folyamatosan ezeket érzem:

nagyon erős tompa fejfájás több napig reggel napközbe este,szédülés,ájulás érzet,esetleg pánik,nagyon erős szorongás,rossz közérzet,hányinger,feszülés a test minden tájékán,főleg a melleken,és nyak-fej tájékán,fáradékonyság,gyengeség,mintha semmi erőm nem lenne,rossz hangulat,gyakori vizelési inger,mintha meg akarna jönni érzés több napig.Alacsony vérnyomásom van 93 volt legutóbb.


2012. febr. 27. 12:55
 1/3 A kérdező kommentje:
és erős szívdobogás érzés.
2012. febr. 27. 12:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejfájás, hátfájás, mellfeszülés, hányinger, ingerlékenység még belefér, mert ez elég gyakori. A többi panaszt én már kicsit soknak találom. Keress egy másik orvost, vagy egy belgyógyászt. Esetleg ki kellene próbálni a fogamzásgátlót. Szedd pár hónapig és nézd meg, enyhülnek-e a tünetek. Igaz ez nem a legjobb megoldás, de ha elég idős vagy hozzá, egy próbát megér.
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. márc. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!