Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyilalo fajdalom a labamban...

Nyilalo fajdalom a labamban mi lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a bal labam terdtol lefele. Tegnap este kezdodott. Aztan elmult . Este meg 1x fajt es ma meg mar rengetegszer. Terd folott kicsivel (pont a hajlat folott belulrol ha meg fogom azt a husosabb reszt, oda) mint ha belevagnanak egy kest. Aztan kb 15-20 percig faj, es lassan elmulik (Az egesz also labszaram faj). Ha lepcson megyek, vagy nagyobbat lepek es ettol megfeszul, kezdodik elorol az egesz. Mi lehet ez, nem latok elvaltozast.
2008. ápr. 11. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
trombozis, nem akarlak most itt ijesztegetni, de ha estig nem múlik vagy erösebb menj el akár az ügyeletre is. ha nem trombozis megnyugtatnak aztán adnak valami izomlazítot, de ha trombozis akkor tüdöembóliát kaphatsz egyikpercröl a másikra, és az halálos. én tuti nem játszanék vele inkább egy fals dokihoz menetel mint tüdöembolia.
2008. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De meg csak 30 vagyok!!! :-(


Feltem, hogy ilyen valasz jon. De jobb tudni.

Akkor is, ha nem latok elvaltozast?

Van enyhe (szernintem enyhe, sose latta orvos) visszerem.

2008. ápr. 11. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Figyelj! Ez tényleg nem játék!!! A visszér sajnos árulkodó jel, és bármennyire enyhe attól még lehet mélyvénás trombózisod is! Az egyik csoporttársamnak is ilyen van, visszér nélkül, semmi sem látszk, csak pokolian fáj a lába, ja és csak 20 éves!!!!Szóval minél hamarabb lásson orvos!
2008. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!