Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz miatt hasmenés. Mit...

Stressz miatt hasmenés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
idén érettségizem, és minden kisérettségi, próbaérettségi mostanában van. egyébként is szorongós típus vagyok, de mostanában az összes dolgozat/vizsga előtt hasmenésem van. nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni? vagy tudok egyáltalán valamit azonkívül hogy veszek be hasfogót? =/ egyébként jó tanuló vagyok, tehát igaziból annyira aggódni sincs okom, de valahogy belülről mégis emészt a dolog, annak ellenére hogy próbálok nem stresszelni rajta.
2012. márc. 9. 05:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A vizsgak elott kezdjel el nyugtato, vagy hangulatjavito teakevereket fogyasztani, tehat mar elotte, mivel ezek nem azonnal hatnak, viszont ha 2-3 nappal elotte fogod elkezdeni a fogyasztasat, akkor mar erezni fogod, tehat hatni fog. Immudium, ezt megtudod vasarolni, viszont ez csak megfogja a szekletet, de nincs nyugtato hatasa!
2012. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!