Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 g őrölt szerencsendió...

20 g őrölt szerencsendió használ, mint drog?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A drog használ?
2012. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy káros, és akár megis halhatok tőle, de ez nem nagyon érdekel :) és tudom, hogy pont ezzel szúrom el az életemet, és maradok le dolgokról, de én eléggé magamnak való vagyok, így hát szeretnék egyedül boldog lenni :) nehezen tudom elmondani, de kb ez a lényege.
2012. márc. 13. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Értelmesnek tűnsz, kár érted.
2012. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
épp a gondom az, hogy túl érettnek képzelem magam, és túl reálisan vélekedek (lehet ez csk az én véleményem), ergo nincs aki megértene, nincsenek barátaim, nem szeretem a családomat (pedig nem veszekednek, gondoskodnak rólam, jó úton tartanak). Nincs amiért éljek, céltalanul tengek össze-vissza. Szeretnék egy picit boldogabb lenni.
2012. márc. 13. 17:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerencsendió az drog???
2012. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egy bizonyos mennyiségben elvileg igen. kiszeretném próbáálni... mármint nem biztos, h drog, de elvileg boldogságot okoz...vagy valami ilyesmi.
2012. márc. 13. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem hiszed el, de tökéletesen megértelek.Nem javaslom a szerecsandiót.Túl sokat kellene megenned ahhoz, hogy használjon és előbb csinálná ki a gyomrod.

Elcsépeltnek hangzik, de hallgasd a kedvenc zenéd maxon és énekeld, a sport is endorfint szabadít fel.Keress egy magányos szabadisős tevékenységet ami boldoggá tesz.Vagy ott a net.Rengeteg hozzád hasonló emer chatelget.Abban meg az a jó, hogy mivel nem személyes beszélgetés akkor fejezd be amikor akarod és egyedül is vagy a szobában.

Én is egyedül vagyok áltsuli óta.Megtanultam magam szórakoztatni drogok nélkül.Bár lelkileg akanak néha gondok egészen jól elvagyok.

2012. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én drogozni akarok... mármint... szerthasználni, hogy jól érezzem magam. elakarom rontani az életemet, mert utálok élni.
2012. márc. 14. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:

A baj csak az, hogy az nem úgy megy, hogy szert használok, és jól érzem magam. Az elején, igen, talán. De ez nem tart túl sokáig. Túladagolod, és szörnyen fogod magad érezni. Másnap utóhatások. Drogos állapotban kiszolgáltatott leszel, és ez sem magányos szórakozás igazából, előbb-utóbb te is bekerülsz egy drogos társaságba, ahol hasonszőrű emberek vannak, itt vagy te uralkodsz vagy feletted fognak uralkodni. Utána kelleni fog még és még, erre pedig a világ összes pénze sem elég. Lehet, hogy jómódú a családod, de előbb-utóbb minden pénz elfogy. Most talán becsületesnek és tisztességesnek érzed magad, de a drog hiánya erősebb - és mivel munkaképtelen leszel, valahogy máshogy kell megkeresned rá a pénz. Bűnözés, prostitúció... Még ha nem is akarod, úgy is megtörténhet. Bárkivel megtörténhet, ne rontsd a saját esélyeidet. Képzeld el, hogy be vagy zárva egy lakásba, egy forintod nincs, az otthonodtól mintegy 65 kilométerre vagy, esélyed sincs kijutni, és naponta ketten, hárman, öten, tizen átmennek rajtad. Már ha lány vagy. Persze férfiként sem sokkal jobb.

13 évesen én is értelmetlennek éreztem az életem. Rosszak voltak az otthoni körülmények, az iskolában halálra kínoztak, hiába volt családom, mégsem volt senkim. Megkaptam mindent, csak azt nem amire szükségem lett volna: szeretetet és gondoskodást. 16 évesen az összes fentebb leírt dolgon átmentem már. Nem volt jó. Borzalmas volt, pokoli, nem kívánom a legnagyobb ellenségeimnek sem. Persze azóta észhez tértem (remélem te is észhez fogsz), de nem könnyű feldolgozni. Nekem sem, és a páromnak sem, mert azóta komoly kapcsolatom van. Végre van valakim, nem vagyok egyedül. Már megkapok mindent, amire szükségem volt valaha, és végre adni is tudok, már tudom, mi hiányzott mindig. És ez NEM a drog! Nem éri meg...

Remélem egy kicsit érted amit itt magyarázni próbáltam, és nem csinálsz marhaságokat.

2012. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! tisztában vagyok ezekkel mind. csak úgy vagyok,hogy a jelenre gondolok, mert ki tudja? lehet holnap meghalok... ha meg mégsem akkor amikor sz.rba kerülök megölöm magam.
2012. márc. 24. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!