Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik gyógyszer esetleg...

Melyik gyógyszer esetleg háztartási kütyü okoz olyat mintha drog lenne?

Figyelt kérdés

xanaxról hallottam, citrompotlótól tüsszögni lehet :D

nem kell off:) köszönöm előre is.


2011. febr. 19. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
a xanax nem is. Mármint nekem rendesen fel volt írva pszichiáter által, egyszer többet vettem be mert nagyon ki voltam, de semmi nem is történt. :O
2011. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Technokol ragasztó. (Nem vagyok benne hogy így kell írni a nevét.) Erre mondják, hogy szipuzol.

[link]

2011. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző, highway to hell. Azért megölni ne akarjuk már!
2011. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

230~volt garantáltan kiüt.

Amúgy az erős nyugtatók + pia kombináció De ezek garantáltan szétküldik a szervezetedet. És később hülye leszel tőle ,gondolkodni sem tudsz "mikor végre szeretnél akkor se!! További mellékhatásuk akár valamilyen szerv leállása is lehet az elhízástól az agyvérzésig ,korai öregség meg egyéb hasonló ,egyéntől függően. Én ha kábulni akarsz akkor inkább igyál alkoholt még az is kevésbé rongál. De ne ilyen tabis bort mert az szintetikus és a csövesek isszák!!

2011. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!