Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez? (Kérdésed túl...

Normális ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam kórházban műtöttek, a befekvés előtti napokon nagyon féltem, nem akartam befeküdni. Aznap amikor be feküdtem (kedden) nagyon féltem, majd másnap (szerdán) megműtöttek, aznap már nem féltem semmitől, sőt, a fájdalmon kívül elég jó volt, élveztem azt a napot, élveztem hogy egyedül vagyok és hogy törődnek velem és hogy, (tudom hogy önző dolog) mindenki engem sajnált (a családi kör) A másnap is (csütörtök) jó volt, mindenki kedves volt velem. Majd jött a másnap (péntek) akkor mehettem haza, de nem akartam eggyáltalán haza menni ,élveztem a kórházi bent létet. És a másik dolog ami miatt nem akartam haza menni, az hogy az orvosom egy fiatal jóképű férfi volt, és mivel 15éves lány vagyok ezért hát megtetszett az orvos :) és úgy éreztem hogy ő is hiányozni fog. Ez a dolog már több mint egy hónapja volt, de még nem telt el úgy egy nap, hogy ne gondoljak a kórházban töltött időre, nagyon sok mindenről a kórházi pillanatok jutnak eszembe, és sokat gondolok az orvosra is. Azért írtam le ezt a dolgot mert én már kezdek félni hogy, megőrültem vagy miért nem tudom elfelejteni ezt az "időszakot"?
2012. márc. 16. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális egy tinitől, majd kinövöd. Van aki a tanárába, van aki az orvosába lesz szerelmes. Nem vagy te egy kicsit önző egoista, hogy ha csak akkor érzed jól magad, ha ajnároznak? Te mit teszel a családért? kit ajnározol? mennyi érzelmet szeretetet adsz a családnak? Ja nekem minden jár, a többi meg nem érdekes?
2012. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az a gond hogy az orvos még mindig tetszik nekem, hanem az hogy, állandóan eszembe jutnak a kórházban töltött nappalok/éjszakák. Ez mikor fog majd 'elmúlni' hogy, már nem az ott töltött idő jut majd mindenről az eszembe?
2012. márc. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!