Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfazas eseten (nem felfazas)...

Megfazas eseten (nem felfazas) elofordulhat, hogy tobbszor kell pisilni? Ez normalis? Mitol van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A megfázás és a felfázás nem ugyanaz.Elvileg ha valaki megvan fázva attól még nem lesz sűrűbb a pisilési ingere.

Szerintem te nemcsak megfázva de fel is vagy fázva.Vagy túl sok folyadékot iszol.

2012. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem ugyanaz, azert irtam kulon oda. Nemhinnem, hogy fel vagyok fazva mert neztek a vizeletemet es semmi koros nincs benne. A doki szerint sima natha szedjek c vitamint es igyak teat, de engem idegesit ez az orankenti wc kenyszer. Amugy sem nem sotetebb se nem szagos. Egyszeruen csak rengeteget pisilek. Vagy napi 1 db c vitamin okozhatja? 200 mg azthiszem.
2012. márc. 21. 12:04
 3/4 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen csak sokkal több folyadékot iszol most, hogy megfáztál (pl. biztos kannaszámra fogy a tea, nem?), és ez lehet az oka. Velem is előfordul, amikor náthás vagyok, hogy anyu diktálja belém a húslevest, meg az ipari mennyiségű forró mézes-citromos teát, és ez a sok folyadék bizony előbb-utóbb kikívánkozik. Ilyenkor én is sokkal gyakrabban járok WC-re.

Szerintem ez lehet az oka. :)

2012. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a privat valaszt, semmifele "elcseppenesrol" nincs szo. az inger teljesen kordaban tarthato, szoval vissza tudom tartani es a mennyiseg sem tobb alkalmankent mint az elott, sem nem kevesebb, csak surubben kell kimennem.
2012. márc. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!