Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hólyaghurut/felfázás---pisilés...

Hólyaghurut/felfázás---pisilésnél fáj, mindig kevés jön, állandó inger. Milyen gyógyszer nélküli "orvoslást" tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:20
 1/6 anonim válasza:
71%
csak receptere adnak rá gyógyszert, de a legjobb, nem tudom a nevét, de egy pink színű dobozban van, por féle granulátum.
2010. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

jó forró fürdő vagy zuhany nekem mindig sokat segített. esetleg havan olyan jégzseléd otthon, amit melegíteni is lehet (pl. mikróban), akkor azt tedd ez alhasadra ruhán keresztül vagy tekerd bele kis törölközőbe.

fontos, hog sokat igyál, de nagyon sokat! az szépen átmos.

én legtöbbször teát főztem, aztán már ha nagyon untam, akkor fél literes üvegbe töltöttem vizet és 'megszabtam' magamnak, hogy mindenórábanmegiszom eg ilyen üveggel.

krónikus felfázós voltam néhány éve. próbáld ki a tőzegáfonya kapszulát, nekem segített. évek óta nem jött vissza felfázásom.

2010. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1.01-es vagyok.

remélem tudtam segíteni,de ha hétfőig nem leszel jobban, érdemes orvoshoz elmenni! nehogy tovább szövődjön vesemedence gyulladássá a hólyaghurutod!

mielőbbi gyógyulást!

2010. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is gyakran volt egy időben és utoljára az UROGIN nevű gyógyszertárban kapható gyógyhatású okosság segített. Bűn rossz íze van de bevált. Egyébként lehet kapni más recept nélküli készítményeket is, a gyógyszertárban biztos felvilágolnak de a cickafark tea is nagyon jó. Ha ezekre nem múlik úgyis orvos kell de ő már tuti, hogy antibiotikumot fog adni.
2010. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az Urogin egész jó, de voltam orvosnál is aki antibiotikumot írt fel.
2010. ápr. 19. 15:18
 6/6 anonim válasza:

Szija én melegítek meleg vizet bele rakom a fürdő vizembe és beleülök az nekemmindig segít

SZija

2010. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!