Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Középfülgyulladásom van....

Középfülgyulladásom van. Mikor múlhat el?

Figyelt kérdés
Tegnap elött eldugult a bal fülem.Tegnap voltunk fül-orr-gégészeten ahol aztmondták középfülgyulldásom van,de nem irtak fel semmit.Melegítem a fülemet,orrspray-zek,kőrózsát csepegtetek a fülembe,Nurofent szedek...még mit cisnáljak,hogy haamr elmúljön.Nem szeretném,ha felkéne szúrni.A doki beutalt hallásvizsglatra,de MINEK?Hallani hallok vele,de bevan dugulva.Akkor mi a francért nem irt fel valamit ahelyett hogy beutalt hallásvizsgálatra...Még mit csináljak hogy hamarabb elmúljön?
2012. márc. 22. 14:37
 1/2 KareszKiss ***** válasza:
Szakorvos lássa A felszúrás nem fáj annyira, mintha napokig fájna a fejed és magától lyukadna ki a túlnyomásra a dobhártya. A dobüregben felgyűlt anyagnak távoznia kell. A gyulladás amig tart, addig lesz fülfolyás is. Antibiotikumot kell szedni majd 5-7 napos kúrában. Fertötlenitö fülcsepp is kelhet majd. Sajnos elég késön sikerült beszereznem az orrszivó- porszivó kis szerkezetet, de csodásan kiszivja a fülemből a váladékot. Azért a porszivot a legkisebb teljesitményre állitva kisérleteztem a leszivással. Az állandó vattás tisztogatás elég macerás 40 nap után..
máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KareszKiss ***** válasza:
Semmilyen házi praktika nem használt nekem, csak az augmentin duó..Meg, hogy kilyukadt. Addig viszont a fejem egész nap fájt
máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!