Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida fertozesem van. Mitol...

Candida fertozesem van. Mitol mulhat el?

Figyelt kérdés

Minden az orvos eloirasa szerint szedtem es vegeztem, megis ujra es ujra Candidas vagyok. Torkig vagyok mar vele, es nem bizom mar semmilyen kezelesben. Raadasul egy/ket honap mulva szeretnenk probalkozni, hogy meg egy gyermekunk lehessen.

Nem tudom mit gondoljak.


2011. okt. 31. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kemény és hosszú diéta az, ami megszabadíthat tőle. Lazítás nincs!
2011. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezeket olvasd el:

[link]

[link]

2011. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Live48 válasza:
szia en olyan beteg voltam annyira elszallt a huvelyem ph-ja egy nagy sprektumu antiobiotikum utan na es melle a stressz hogy sebesre marodtam belul aztan mar kivul is, es szinte fajt az életem tole. egy urulogus mondta hogy tejfolt vagy kefirt juttassak fel a huvelyembe. vizzel picit felhigitott kefirrel oblitettem ki magamat es orarol orara jobb lett. csinald kerlek.
2011. nov. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi a valaszt, es kiprobalom. Koszi
2011. nov. 14. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!