Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kit kell még felkeresnem?...

Kit kell még felkeresnem? "pszichoszomatikus megbetegedés"

Figyelt kérdés

Jelenleg állományban vagyok,mert nem tudok bemenni dolgozni.Amit eddig olvastam a jelenlegi egészségügyi problémámról(megyek orvoshoz is)pszichoszomatikus megbetegedésnek hívják :(

Lassan 5éve vagyok ennél a cégnél és tudom,hogy le kéne számolnom,de ennyi idő után már jár végkielégítés is!Tudok valamire hivatkozni,hogy megkapjam?


2012. márc. 24. 04:56
 1/2 anonim ***** válasza:
másiknál is írtam,csak közös meg1ezés esetén kapsz,ha te számolsz le akkor nem
2012. márc. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megkapd, neked kell rendkívüli okból felmondani. Ahhoz viszont a munkáltatónak kell valamit elkövetni, ami erre okot ad. Ennek a leírás alapján a közelében sem vagy.


Igazából az sem tiszta, hogy mi a gondod. Ha betegállományban vagy, akkor nem rúghatnak ki. Amíg pedig szakorvos nem vizsgált ki, és nem kezelt, addig azért ne írd le magad.

2012. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!