Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok ennyire?

Miért izzadok ennyire?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Most hogy kezd meleg lenni,és jó idő,észrevettem,hogy a hónaljam nagyon izzad.Mikor suliba leveszem a pulcsim,mindig ott van két oldalt egy nagy folt a pólómon,ami zavar nagyon.:/ Korombelieket néztem,h ők is ennyire izzadnak vajon,de én nem láttam szinte senkin,h ennyire izzadna ott.


Azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy nincs vmi krém,spré,ami erre jó lenne,h ha leveszem a pulcsim,ne tátongjon két nagy izzadság folt a pólómon?


2012. márc. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt kamaszkoromban, meg még néha most is..csak én lány vagyok ráadásul.

A solutio antisudorica egy csodaszer, és csak párszár forint. Keress rá neten, beszerezni pedig patikában tudod. De ha a háziorvosoddal felíratod, még olcsóbb is.

Kiejteni pedig úgy kell, hogy "szolúció antiszudorika". :)

Sok sikert, biztos beválik, nálam jobban senki nem izzad, mégis használt nekem is! :)

2012. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fürdés után kend be a hónaljadat almaecetbe mártott vattapamaccsal, használj mentholos hintőport. Az esti fürdővízbe főzz zsályateát, vagy tölgyfakéreg teát. A zsálya teát belülre is alkalmazd, iszogasd, reggel, és este 1-1 csészényit. Ne hordj műszálas ruhát, csak pamutot.

A feszültség, az állandó megfelelési kényszer olyan belső görcsöket teremt, aminek egyenes válaszreakciója a kellemetlen szagú izzadás. Az izzadás a méreganyagok távozását jelzik, ezért jó tudni, hogy valamilyen méregből sok van odabenn.

2012. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megyek is és veszek egy ilyen solutio antisudorica micsodát!:))
2012. márc. 26. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt, száraz hónaljra kend, ez fontos, különben csíphet! Aztán reggel bedezodorozhatod magad, hogy legyen vmi illatod is, mert ez teljesen illatmentes. Sok sikert! :)
2012. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés!!köszi még1szer!:)
2012. márc. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!