Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok máshol, ha...

Miért izzadok máshol, ha otthon nem szoktam?

Figyelt kérdés
Amikor otthon vagyok akkor nem izzadok, de ha elmegyek valahova vagy suliba akkor nagyon. Használok dezodort, de nem segít semmit. Mit tegyek?

2012. febr. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fürödj le
2012. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek is ne dezodort használj mert akkor csak a dezodor és az izzadságszag fog keveredni. Helyette deodorant stick-et használj mert attól bár még izzadsz de nem leszel büdös...(ha lehet ne olyat használj amiben ezüst van).


Másodjára figyelj oda az étkezésedre és a rendszeres testmozgásra. Valamint minél kevesebb energiaitalt vagy kávét igyál!

Az izzadás a test mozgása közbeni hőt vezeti le(ha otthon vagy nyugalomban és nem is mozogsz akkor nincs mit levezetni). A kis mozgásra is izzadás, általában azt jelenti hogy a szervezeted rosszul tudja levezetni a hőt. Ez a stresszel, testmozgás hiányával és a rossz táplálkozással éred el. Ha ezeken változtatsz akkor kevésbé fogsz izzadni!

2012. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eléggé stresszes típus vagyok,de minden nap sportolok és egészségesen élek.
2012. febr. 24. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoktál kávét vagy energiaitalt inni?

A stresszel szerintem érdemes lenne valamit csinálni! Akár csak lazítás, meditáció stb. Hosszú távon a stressz sopk mindent tönkretesz... Ha fiatal vagy akkor biztos nem ez a gond de már egy egyetemistánál lehetséges.

2012. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most fogok végezni a gimiben, de ez az izzadás kb. 3-4 hónapja alakult ki. Régebben nem volt, csak most.
2012. febr. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!