Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Párom (28/F) alhasi görcsökkel...

Párom (28/F) alhasi görcsökkel küszködik. Nemrég erősen beebédeltünk szüleinél. Adtam melegvizes palackot a hasára és szódabikarbonát (kb 15perce), de még mindig fáj. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik oldalon fáj a hasa? Vagy pontosan hol fáj? Így látatlanban két dolgot tudok mondani. Az egyik az, hogy epegörcse van (akkor görcsoldó, és Bilagit), a másik az, hogy esetleg vakbélgyulladása van.

Én bemennék az ügyeletre.

2009. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lentről indult és most középtájon.
2009. jún. 14. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos-pa görcsoldó, epegörcsre, hasi görcsre jó. Szerintem csak túl ette magát, vagy esetleg nem volt nehéz ebéd?
2009. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hátában nem érez nyilaló fájdalmat, görcsöt? Van láza? Nincs hányingere?
2009. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt mondta félig-hányinger
2009. jún. 14. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg még hasnyálmirigy probléma. Erre utalhat a láz, hányinger, zsírfényű széklet. Nem volt véletlenül zsíros fűszeres az ebéd? Ja és irány a doki.
2009. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igen,elég zsíros volt. köszönöm szépen,a no-spa hatott :)
2009. jún. 15. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!