Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlzásba lehet vinni a vízivás...

Túlzásba lehet vinni a vízivást? Lehet egészségtelen?

Figyelt kérdés
pl.3 liternél több/nap
2012. márc. 27. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A szervezet felhasználja amit tud, a többit meg "Felül töltik, alól csorog" alapon kidobja a szervezeted. Természetesen csakis TISZTA vízről beszélünk(UV-víztisztító vagy igazi hegyi forrásvíz), mert a salakanyagok viszont ártanak. Egészségedre! A túlzott vízfogyasztás betegség jele is lehet, pl.: belső láz, cukorbetegség.
2012. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, terheli a vesét, szívet, kimosódik egy csomó értékes anyag a szervezetből + kellemetlen is óránként WC-re járni...
2012. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl lehet terhelni a vesét és a szívet.
2012. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Beteg nem vagyok,direkt figyelek arra hogy sokat igyak, nem azért mert mindig szomjas vagyok. A víz folyton mellettem van, és ezért vagyok hajlamos túlzásba vinni.de akkor maradok a 2-2,5 l-nél:)

2012. márc. 28. 09:13
 5/5 anonim válasza:
Igen és bele is lehet halni, de ehhez rengeteg víz kell. De attól a 2-3 litertől nem lesz semmi bajod.
2013. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!