Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüdőgyulladás lesz, vagy...

Tüdőgyulladás lesz, vagy egyszerű betegség/influenza?

Figyelt kérdés
Hétfő óta itthon vagyok, a torkom nem nagyon fáj, de köhögök, az orrom be van dugulva, és néha fájt a fejem. Aztán tegnap óta, mikor köhögök, kicsit fáj a mellkasom. Most tüsszentés közben felszakadt egy kicsi slejm, úgyhogy jobban vagyok, de nem akarok még jövőhéten is itthon lenni, mert be kell pótolni a dolgokat a suliban. 7.-es lány vagyok. :S
2012. márc. 29. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem megfáztál. Ebből nem hiszem, hogy tüdőgyuszi lesz, nem is írtad, hogy lenne lázad.

Én is hétfő óta itthon vagyok 39 fokos lázzal :( A suli miatt ne aggódj, az egészséged fontosabb. Én 1 hónap múlva érettségizem, mégis az az utolsó ami most foglalkoztat :)

2012. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!