Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétfőn voltam orvosnál, aki...

Hétfőn voltam orvosnál, aki közölte velem hogy influenzás vagyok ( B vírus ). Holnap (hétfőn) vissza mennyek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
múlthét szombaton keztem köhögni és a torkom is fájt. Lázam nem volt. az orvos csak szerdáig írt ki a suliból, ezért csütörtök-pénteken már mennem kellett. azóta nem hogy javult volna az állapotom, valamivel még romlott is! Többet köhögök, sokkal jobban fáj a torkom és már az orrom is folyik.
2012. márc. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy menjél vissza ha nem vagy jobban!!! Ne fertőzz a suliban...


Jobbulást!

2012. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen orvosokat, akik szerint 3 nap alatt meggyógyul a gyerek...


Én is így szoktam lenni, mint Te, sőt, nálam a második hét végére se szokott még javulás mutatkozni... néha a harmadik hét végére se.

Olyankor nincs lelkierőm visszamenni az orvoshoz, DE BÁNTAM MÁR MEG, HOGY NEM MENTEM VISSZA!!

2012. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Influenzára 3 napot adott? Nekem 8 napja tart és még majdnem úgy vagyok, mint az elején.
2012. márc. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tünetek vannak, de nem mentem orvoshoz, mert azt hittem, hogy csak megfáztam, mivel nincs láza, csak hőemelkedésem van. Úgy tudtam az influenza magas lázzal jár. Honnan tudta a doki, hogy B vírusod van?
2012. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy is nagyon ritkán van lázam, most meg amúgyis olyan 1,5 hete minden nap több mint 3 liter vizet megiszok, szóval ezis befolyásolhatta. Visszamentem és most egy hét antibiotikum kúra.... influenza legyengítette az immunrendszeremet, és elkaptam vmi bakteriális fertőzést...
2012. márc. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!