Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magnéziumkészítmények közül...

Magnéziumkészítmények közül milyen fajtákat lehet kapni? Csak a MagneB6 van piacon, vagy esetleg lehet olcsóbbat is kapni? (pezsgőtablettát nem szeretem, azt ne írjátok)

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Magnesii Citricii.

Ez receptköteles, és csak magnézium (tehát B6 nincs benne), szóval attól is függ, mire kell Neked, hogy megfelel-e.


Ár összehasonlítás kedvéért:

Nekem terhesen sokat kell szednem, Magne B6-ból az egy heti adagom 1800 Ft lenne, míg ebből a havi adagom 800 Ft körül van. Megéri!

2012. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ez tabletta, kicsit nehéz lenyelni, de porlasztható is, kis vízben feloldva meg lehet inni (nem szénsavas természetesen, teljesen más, mint egy pezsgőtabletta, azt én is utálom!)
2012. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már nem szednék semmi pénzért patikai cuccokat, drágák és alig van bennük hatóanyag.


Én ezt szedem:

[link]


Sokkal több benne az összes hatóanyag, és sokkal olcsóbbra jön ki, mint akármelyik patikai készítmény.


[link]


Itt az összes többi termék, csak ilyen vitaminokat és táplálékkiegészítőket szedek, ezek legalább tényleg hatékonyak is.

2012. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az elsőnek válaszolva a menses ideje alatt kell. sokkal ingerültebb vagyok, mint máskor, és a magnézium bevált:)
2012. márc. 29. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ahhoz a B6-ra is szükség van. De kérdezd meg a dokitól. (Házi, vagy nő) Én a patikában kérdeztem, hogy nincs-e valami olcsóbb, ott ajánlották ezt, és a doki szó nélkül felírta.
2012. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!