Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat zsibbad a karom mostanáb...

Sokat zsibbad a karom mostanában. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem csak alvás közben zsibbad, hanem néha pl mikor gépelek, varrok. Nehéznek, gyengének érzem ilyenkor a karom, kicsit zsibbadt.
2012. márc. 31. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de nekem is van ez és mostanában többen is panaszkodnak erre!
2012. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
érdemes lenne csináltatni egy nyaki gerinc mri-t vagy röntgent, mert a csigolyák nyomhatnak egy ideget.
2012. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olvasgattam egy kicsit a neten. Vszeg vmi idegbecsípődés az én esetemben. B vitamint, magneB6-ot javasolják szedni. Én szerintem nekem a túra hordozó váltotta ki. 13 kg, gyerekkel együtt a háton, vszeg valami meghúzódott.

Lehetséges ez? Valaki volt már orvosnál ilyen miatt. Hogy őszinte legyek nincs kedvem orvosokhoz járkálni, de persze ha nincs javulás menni kell.

2012. márc. 31. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez altalaban a veraramlasnak a tunete, tehat erdemes elmenni egy orvosi kivizsgalasra, ahol kideritik a valodi okat.

Inkabb idosebb korban szokott jelentkezni, de manapsag mar a ffiataloknal is elofordul, talan a rossz etkezesnek az oka,hiszen lehet erszukulet, amikor a vernek az aramlasa akadalyozva van, es ahol erzed a zsibbadast, ott lassaban aramlik pl., de lehet tobb oka is, az egyik lehetoseget irtam most le.

2012. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is erre jutottam, hogy röntgen kellene.
2012. márc. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!