Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában reggelente arra...

Mostanában reggelente arra kelek (kb.1 hete minden nap), hogy úgy elzsibbadt a karom válltól lefelé, hogy egyáltalán nem érzem, mozgatni sem bírom, csak himbálózik. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 16:16
 1/3 anonim válasza:
Lehet attól hogy elszorítod a vért éjszaka próbálj meg hason vagy háton feküdni.És ha akkor is elzsibbad akkor nem tudom.
2011. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azért mert ráfekszem. :) Csak hogy ebből lehet-e valami bajom?
2011. júl. 4. 16:01
 3/3 anonim válasza:

Szerintem igen, gondolj csak bele, azert zsibbad mert elszoritod a verkeringesedet, tehat nem kap friss vert egy egesz vegtag, tehat nem kap se "tapanyagot" se friss Oxigent.

Tehat leallnak az izmok es az idegek, ezert nincs erzet.

Ezt tanitjak elsosegelyen is hogy ha tul szorosan kotod be a serulest akkor nem segitessz hanem artassz! (nem a szorito kotesre gondolok, az azert van hogy el ne verezz)

Ha tul sokaig szoritod el lehul az a testresz, mint erszukuletnel, elkezd megalvadni a ver, azutan ha vissza all a keringes ez az alvatt ver elzarhat hajszalereket, adott tetulet elhalhat, az agyban akar trombozis...

Ismerek olyat aki nem tudja ugy terhelni a kezet, karjat miota egyszer igy jart! Keress meg egy orvost ezzel!

2011. júl. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!