Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete akármennyit alszom,...

2 hete akármennyit alszom, fáradt vagyok és aluszékony, gyakran szédülök és fáj a fejem. Ez lenne a tavaszi fáradtság?

Figyelt kérdés

Télen semmi bajom nem volt. Mit tegyek ez ellen?


20L



2012. márc. 31. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok vitamint, gyümölcsöket kell falni! (C vitamint még külön sem ártana egy pá hétig.) A fejfájás meg sok mindentől lehet, néha méresd meg a vérnyomásodat.)
2012. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha fáradtnak érzed magad, és aluszékony vagy, az lehet tavaszi fáradtság = felélted télen a szervezet vitamin-készletét = pótolni kell.

De ezek közé nem szoktuk közésorolni a szédülést és a fejfájást. Azt lehet, hogy vérnyomás-csökkenés okozza, attól viszont lehet fáradtságot, aluszékonyságot tapasztalni. Menj és méresd meg valahol a vérnyomásod.

Egyébként fejfájást okozhat a mostani u.n. "böjti szél" is, ha arra vagy érzékeny, ahogy a szeles idő elmúlik, attól kezdve semmi bajod sem lesz.

2012. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van nanométeres vérnyomásmérőm. meg is méretem magamnak. köszi. a magneB6 jó lenne? amúgy ingerültebb is vagyok.
2012. márc. 31. 14:42
 4/7 A kérdező kommentje:
manométeres* :))
2012. márc. 31. 14:43
 5/7 A kérdező kommentje:
120/80, normális.
2012. márc. 31. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a természetes alapú zöldség-gyümölcs bevitel híve vagyok: nyersen-főzve-párolva, levesnek, főzeléknek, salátáknak.

Hordóskáposzta, kelkáposzta, fehérkáposzta, karfiol, karaláb, zöldbab, borsó, uborka, zöldpaprika, paradicsom

Alma, citrom, narancs, minden, ami van, és ami elérhető számodra.

2012. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

így van ahogy mondják sok gyümi meg zöldség!

és a vérképedre sem ártana ránézni lehet h vérszegény vagy attól is lehetsz fáradt!

2012. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!