Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan tudhatom, hogy a tüdőm...

Honnan tudhatom, hogy a tüdőm szúr-e vagy egy izom?

Figyelt kérdés

Egy ideje köhögök, az utóbbi pár napban elég göcsös volt, de most már alig, viszont tegnap elkezdett szúrni a mellkasom. Csak azt nem tudom, hogy a tüdőm-e, vagy az utóbbi 1-2 nap görcsös összehúzódásai miatt egy izom.

Csak az egyik oldalon, majdnem a szegycsont vonalában. Ha nyugalomban vagyok, főleg ha fekszem, nem érzem, de ha köhögök egyet, vagy orrot fújok, vagy egyes mozgásoknál eléggé szúr. Sajnos húsvét vasárnap miatt nem lenne túl egyszerű eljutnom orvoshoz, ezért kérdezek itt. Lázam nincs.


2012. ápr. 8. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladásnál általában hátul, a hátadnál fáj a tüdőd, és lázad is van. Én úgy gondolom, hogy a sok köhögéstől izomlázad van.
2012. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!