Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne szélesebb...

Hogyan lehetne szélesebb állkapcsom?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és szeretném, ha szélesebb lehetne az állkapcsom. Nagyon keskeny az állkapcsom és ezért nőies az arcszerkezetem. Még mikor fiatalabb voltam azt hittem, hogy ez még változni fog, de mára már nem igazán bízom ebben. Nem műtétre vagy ilyesmire gondolok, csak valami gyakorlatra. Sajnos az arcom tényleg elég nőies emiatt, és nagyon örülnék bármilyen tippnek, hogyan lehetne ezen változtatni. Gondolkoztam azon esetleg, hogy beesettebb legyen az arcom, így sem látszana annyira kereknek. Nem vagyok dagadt, de az arcom mégis úgy tűnik mintha nem valami vékony ember lennék. Tudom, hogy ez mind a génektől függ, de hallottam régebben valami gyakorlatról, amit a színészeknél alkalmaznak, hogy férfiasabb arcuk legyen. Sajnos mára már nem találtam ilyen bejegyzést. Kérlek mindenképp segítsetek!

2012. ápr. 10. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így felejtsd el, max a plasztikai sebész tud valamit kezdeni vele.
2012. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!