Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetek boldog? Hogyan...

Hogyan lehetek boldog? Hogyan győzzem le a félelmeim?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában eléggé elkeseredett vagyok,nincs is olyan nap hogy a könnyeim ne folynának..

Szerelmes vagyok,van egy barátom már több mint fél éve.

Borzalmasan félek attól hogy el fog hagyni..pedig látszik rajta hogy nagyon szeret és mindíg mondja hogy örökké mellettem marad..

A másik az hogy folyton stresszelek..aggódok,idegeskedek..minden reggel a WC az első.. Mit tegyek?Hogyan győzzem le a félelmeim?Hogy érezzem boldognak magam?Segítség!


2012. ápr. 10. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Akarsz priviben beszélgetni? Hasonló dolgok történtek meg velem. Mi az, hogy a wc az első? Hányás vagy hasmenés?
2012. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hasmenés.. írtam üzenetet
2012. ápr. 10. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre engem is érdekelne a válasz, mert hasonlóképpen bonyolult félelmeket gerjesztek magamban mely egyre több testi tünetet produkál.
2012. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!