Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is frontérzékenyek vagytok?

Ti is frontérzékenyek vagytok?

Figyelt kérdés

Már kisgyerek korom óta frontérzékeny vagyok, legalábbis szerintem az lehet. Anyu is az, így arra gondoltam biztos tőle örököltem. Mostanában egyre sűrűbben szokott fájni a fejem. Valószínűleg ez a gyors időjárás változás van ilyen hatással rám. Egyik nap esik, másik nap meg már 27 fok van.

Tudom nem mindig a front a ludas, mert nap mint nap monitor előtt ülök, de ettől függetlenül az időjárás is hatással van rám.

Veletek mi a helyzet? 21/F



2012. ápr. 12. 21:52
 1/3 anonim válasza:

Sajnos én is frontérzékeny vagyok, majdnem minden nap fáj a fejem, dehát ahogy változik az időjárás... nem is csodálkozok rajta.

21/L

2012. ápr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is frontérzékeny lettem már lassan 1 éve.

Iszonyú fejfájással küzdök.

Főleg mostanában, annyi front átvonul felettünk hogy már elviselhetetlen.

2012. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is. Migrénnel, meg alacsony(utolsó mérés szerint 100-as)vérnyomással. Hideg és meleg front, meg 25 fok feletti hőmérséklet.
2013. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!