Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenyek van valami...

Frontérzékenyek van valami bevált módszeretek? Már nem bírom!

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és a szülések óta iszonyatosan megérzem a frontváltozást. Régebben a melegfrontnál voltam sz@rul, most a hidegnél. Iszonyatosan leesik a vérnyomásom ( 85/58) és szédülök, fáj a fejem, kevereg a gyomrom. Nagyon szarul vagyok órákon keresztül. Friss levegő, folyadék megy, semmi más ötletem nincs, mi az ami segíthetne, de 2 kisgyerekre figyelni így, hát valami borzalmas:(

Erős szélnél szintén minden bajom van, de nem ennyire, mint a hidegfrontnál.

Nektek mi vált be?


A kávé és társaira nem tudok ránézni sem, már a szagától rosszul vagyok. Nem iszom sosem alkoholt, nem dohányzom, nem vagyok elhízva, jó a vérképem, gyógyszereket nem szedek (nem is akarok) stb...

Az orvos és a gyógyszerész azt mondja, örüljek, hogy eleve alacsony vérnyomásom van ( 110/70), mert sokáig élhetek, nem úgy,mint a magas vérnyomásúak. Na, ezzel nem segítenek semmit.

Tippek, ötletek, ami nálatok bevált?


2012. jan. 1. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem paracetamol tartalmú fájdalomcsillapitót kell bevennem ilyen pl a Rubophen. amúgy elsötétitett szoba, alvás... de ezek nekem sem mindig segitenek :/
2012. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem a fejfájás a fő gondom:(

Elsőtétített szoba, vagy akár csak egy kis pihenés, fekvés, sajnos lehetetlen a gyerekek mellett:(

2012. jan. 2. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Detto. A fejfájás kikészít! Most cataflamot kaptam a dokitól mert az advil már nem segít. Ma is vettem be egy Adcil 400-at de a fejem még mindig fáj. Homlokom.

Ahogy néztem ma és holnap is meleg front.

Te hol érzed a fájdalmat ? Homlok? Tarkó?

2012. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fura, mert mindig máshol:) Van, hogy a tarkómnál, van, hogy a homlokom vagy a halántékom. De nem is a fájdalom aggaszt, mert azt elviselem, csak a szédülés, kóválygás, hányinger készít ki. Van, hogy nem is kimondott fejfájás kínoz, hanem inkább olyan tompaság van a fejemben, húz, vagy nem is tudom minek nevezzem.
2012. jan. 2. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy magas a vérnyomásod???Nekem csak a homlokomnál fáj.
2012. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem magas!
2012. jan. 3. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
P
2012. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van időd tornázz , vagy sportolj valamit, az is sokat segíthet!
2012. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kis korom óta alacsony a vérnyomásom. Ha te a kávét nem bírod, próbálkozz zöld teával, vagy gyógynövényes teával. Meg a szobabicikli, bicikli, vagy séta(kb. fél óra az, amit ilyen esetekre az orvosok ajánlani szoktak.)
2013. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!