Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vesegyulladás látszik az UH-n?

Vesegyulladás látszik az UH-n?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. A vizelet tenyésztésen és a vérképen látszik
2012. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg vizelet pangás okozza, mert pl. egy kő elzárja a vizelet útját, akkor ott előbb utóbb tágulat is, keletkezik, ami egyértelműen, jól látható UH-n, és a befertőződött vizelet a labor eredményekben is kiütközik.
2012. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A HELYZET a következő. hugyuti fertőzésem volt, ezzel kezeltek de fáj a derekam. voltam Uh-n, ott követ láttak, de nem mozdult el. viszont a vizeletvizsgálatom jelenleg steril de lehet a sok antibiotikumtól, 1 hét mulva megkell ismételjem... de addig is, félek nehogy vesegyulladássá alakuljon az egész mert a derekam nagyon fáj
2012. ápr. 16. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellett, és egy steril vizelettel nem valószínű, hogy vesegyulladássá alakul. Bízza z orvosban, visszahívott kontrollra, szerintem jól halad az ügy. Mivel időben észre vették, és antibiotikummal kezelték. Ez a fájdalom már lehet, hogy a kő mocorgását is jelzi, ne aggódj, ha most jó a vizeleted, és egy hét múlva menned kell, közben olyan nagy baj nem fog történni. Ha belázasodsz, vagy nem tudsz pisilni, akkor kell orvoshoz menni. A magas láz utal a vesegyulladásra, a vizelési képtelenség pedig arra, hogy a kő elzárta az útját. De nyugodj meg kicsit, mert a te bajod kezelve van, és úgy tűnik javul.
2012. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ha még nem gyűlölmnéd eléggé a felszólítást: Igyál, igyál! Többet mint amikor azt hiszed, hogy most már eleget ittál:) Lehetőleg vizet, vagy gyenge kihűtött teát.
2012. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lázam nincs, csak hőemelkedésem.köszi a kedves választ
2012. ápr. 16. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj erre egy erős talán a válasz.

Mert nem tudják az ultrahangból megmondani, hogy vesegyulladásod van.De pl:. nekem vesegyulladásom van és amikor voltam ultrahangon /hogy miért rossz a laborom/ akkor annyit mondott az orvos, hogy nem látszik semmi ami eltérő ha bele akarna kötni akkor is csak azt tudja mondani hogy a vese fala kicsit vastag.Később volt a dializisközpontban ott mondták hogy vesegyulladás. /de azt is több KÜLÖNBÖZŐ vizsgálatok után/

2012. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. voltam Uh-n, de semmi nem látszott, most várom a vizelet eredményt. mert a derekam nagyon fáj. ha az is ok, akkor megyek más irányba tovább. amugy kedves utolsó , melyik laboreredményed mutatott eltérést?(ugyértem a vizeleten belül)
2012. ápr. 20. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!