Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek beteg holnapig?

Hogyan legyek beteg holnapig?

Figyelt kérdés
légyszives ne olyanokat irjatok hogy már az vagy meg ilyenek mert,most tényleg jó lenne kicsi szabadság .mert kivagyok nagyon. a barátaim minf ellhagytak.:SS meg most minden rossz. de nem azért kérdem mert holnap irnánk meg semmi.csak kéne azért amit leirtam...

2012. ápr. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ugorj ki az ablakon rögtön betegszabira mész
2012. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

igyál sós melegvizet.

én speciel 2 kortynál nem tudtam többet inni....

Ha ittál, akkor menj a wc-re és az ujjadat rakd a torkodba.

Elősször öklendezni, majd hányni fogsz.

Ezt csináld meg ESTE legalább 3szor 10-15 percenként.

Nekem beválla (:

2012. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mrs. Valaki válasza:
Egy órája ittam egy liter nagyon hideg tejet, aztán rá gyümölcslevet (multivitamin 50%) és beletettem öt kiskanál sót. Most 37.8-as lázam van, és fáj a torkom, most megyünk dokihoz, de szerintem kiír vagy egy hétre :D
2012. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tuti recept:

Hozzávalók:


20 deka föld

kevés haj

köröm

Korpa

Fülzsír

macskafos

egy marék krumpli (csak az ize miatt ;))

2012. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sós kávé (sós víz is jó).. ettől hányni fogsz. Kréta ettől meg lázad lesz. Borsos víz ebben mindegyik bene sőt torok fájás és orr fújás is van. :) tapasztalat.
2012. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!