Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetek holnapig beteg?

Hogy lehetek holnapig beteg?

Figyelt kérdés
holnap van egy nagyon nagy feleletem ami életbevágó és de mivel 1 héten csak 1x van ilyen óránk és én nem ismétlem NEM tudom megtanulni holnapig semmiféleképpen(nem ma kezdtem el hanem már hétvégén de nagyon száraz és sok) egy egyszerű betegséget akarok amiből nem lehet később bajom csak 1-2 napig kis hányinger stb. elég idióta kérdésnek hangzik de nem vagyok az hanem ez a felelet nagyon jelentős és nem tudnám kijavítani kérem hogy a kérdésre válaszoljatok! köszönöm
2012. febr. 7. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és nem elkerülni akarom hanem kicsit tolni hogy megtudjam tanulni
2012. febr. 7. 15:58
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Inkább tanulj...
2012. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
33%

Egyél krétát :)

Vagy csak játszd el, hogy rosszul vagy.

De akár kimehetsz a hóba, hogy megfázz...nem...ez hülyeség.

Én csak ennyit tudok, de beírom a gugliba :)

2012. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
egyértelmű, ne menj holnap. helyette inkább fordulj orvoshoz, az orvosnak hazudd azt, hogy tegnap vmlyen oknál fogva elájultál, és ma nem mertél suliba menni, nehogy ott is megtörténjen ez veled (=lesz igazolásod) egyébként iskolás vagy ugye? mi a félelem tárgya? áruld el légyszi. szia
2012. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen, hogy mindenki lógásra biztatja... Felnőtt emberként is így vállalja majd a felelősséget?
2012. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szégyelld magad,a felnőtt életben nem így fognak működni a dolgok,ezt jobb,ha már most az eszedbe vésed.inkább tanulj,ahelyett,hogy átvágod a szüleidet,ami egy undorító dolog.arról nem beszélve,hogy más ember örülne,ha egészséges lehetne,te meg ilyenekkel játszol,gratulálok.
2012. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem dolgozom és ameddig megtehetem kibújok ez elöl nem tetszik?nem érdekel am meg eléggé hamar felkellett nőnöm agyilag mert nehéz az életem ùgyhogy te csak ne oktatgass(és nem azért mert nem kaptam meg az ùj iphoent...)
2012. febr. 7. 21:34
 8/8 anonim válasza:
100%
bakker elegem van.... az ilyen felnőttek vagy öregek vagy szarom le kik idegesítőek...szegény még 6x odaírja miért fontos neki ti meg csak prédikáltok....nem hiszem hogy szentek vagytok.....az a szégyelletes h ennek az oldalnak gyakori kérdések a neve ergó válaszoltok nem megjegyzéseket küldtök.... Judit
2012. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!