Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 éves vagyok. Bármit csinálo...

16 éves vagyok. Bármit csinálok, leizzadok úgy, hogy labda nagyságú folt van a pólómon. Ha ülök, ha mozgok. Próbáltam már ilyen speciális löttyöt, de semmit sem ért. Izzadásgátló dezodort is kipróbáltam, de az sem vált be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én a tv-ben láttam egy ilyen esetet. és az a csaj is 16 éves körüli volt, botox injekciókat kapott rá... szerintem menj el orvoshoz!
2012. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
senkivel sem merek erről beszélni. nagyon kellemetlen
2012. ápr. 18. 19:43
 3/4 aranyhajulany válasza:

hol izzadsz? csak hónaljban? lehet, h csak a koroddal jár és kinövöd, de az is lehet, hogy hiperhidrózisod van.

ha nem olyan durva, akkor a solution antisudorica (gyógyszertárban kapható, pár száz forint) segítni fog. ez egy lötyi, amivel a hónaljad este fürdés után, amikor teljesen megszáradtál be kell kenni.

ha ez nem segít, ki lehet próbálni a certain dri-t, ez is hasonló módon működik.

ha ez sem, akkor odaban spray (de kezdheted ezzel is, mert ezt mondják a leghatásosabbnak, csak ez asszem itthon nem kapható és drágább mint az antisudorica)

ha egyiksem vált be és nem használ semmilyen nyugtató tea, vagy jóga, vagy akármi, akkor érdemes tényleg orvoshoz fordulni. az orvosok 90%-a röhögve küld majd haza, de ne add fel. van erre komolyabb megoldás is. vagy botox kezelés, ami nem végleges de megoldja hónapokra a problémát és megismételhető, vagy egy műtéti beavatkozás, amely során pár ideget vágnak át és ez megszünteti a hónalj + kéz izzadást. ennek annyi a hátulütője, hogy mivel 2 helyen megszünteti az izzadást, máshol jön ki helyette... nyáron a legborzalmasabb. a lábaid, a hátad, a hasad, mindened izzad... de a kézfejed + hónaljad nem :) én már átmentem ezen az egészen, ha további infó kell, pl doki neve stb, nyugodtan írj.

ne add fel!

2012. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ebbe vagyok. Naturlandos Alumínium klorid hexahidrát. Kifejezetten izzadás ellen van, én ha bekenem a hónaljamat akkor 3 napig nem izzadok, gyógyszertárban kapható :)
2012. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!