Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használtatok már Solutio...

Használtatok már Solutio Antisudorica-t?

Figyelt kérdés

Nagyon izzadós vagyok, 3 napja a reggeli tisztálkodás után bekenem az előírt módon a hónaljamat, viszont még semmiváltozást nem észlelek. Nektek mennyi idő után csökkent, vagy szűnt meg az izzadás? Lehet mellette dezodort használni?

Köszi


2012. márc. 28. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

pajzsmirigy beteg vagyok,így extrán izzadok(kezem-lábam is állandóan vizes volt)

Egy hónapja használom,de amikor borotválom a hónom alját,akkor este nem kenem be,mert csípi,csak reggel.

Mostanában már nem "csucsug" a víztől a tenyerem se(kicsit még vizes)szóval nekem egy hónap kellett,mire elkezdett látványosan használni.

De én szerintem extrém eset vagyok...

2012. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta én kb 2-3 napig naponta kentem, először reggel, aztán olvastam, hogy lehet este jobb. A 3ik napon olyan szörnyen viszketett, hogy alig vártam, h beszívja, már kentem is be testápolóval a hónaljam...

Utána 2 napig nem csináltam semmit, most meg már elég 2-3 naponta kenni, egészen jól használ, persez kiszárítja a hónaljat, de kenőccsel nem olyan vészes...

2012. ápr. 10. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első kenésre azonnal használt. Péntek este kentem be először és most vasárnap délelőtt sem izzadok. (pedig tusoltam 2x azóta mióta bekentem)Kíváncsi vagyok meddig tart a hatás, mert nem akarom túl sokszor használni, hacsak nem muszáj.


Mondjuk én csak a stressztől izzadok extrém módon, szóval az igazi tesz holnap lesz, amikor megyek dolgozni.

2013. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!