Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen megoldás létezhet?...

Milyen megoldás létezhet? Több dúsabb szörzetet szeretnék? Van rajtam szőr, de az arcomon is ez a kamasz, bajusz és szakál és már nagyon zavar valaki help me?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötletet szívesen veszek,amitől jobban nőne lényeg,hogy egy kicsit kiférfiasodjak! 22/F
2009. jún. 21. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bántja a bőrödet, borotváld rendszeresen, attól csak erősödhet. Lehet hogy így is lesznek területek (pl az alsó ajkad környékén), ahol csak hosszú évek múlva fog erősebb szőr nőni - ha egyáltalán. Nem ígérek semmit, de a borotválástól csak erősödhet, rosszat nem teszel vele. Sok sikert hozzá!
2009. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Borotválástól nem fog erősödni , ez egy legenda csak, a te "problémád " meg genetika, nem nagyon tudsz mit kezdeni vele.

40 éves ismerősömnek még mindíg csak a bajusz és állszakálla van, az arcán szinte semmi borosta nem nő.


És az apja is ilyen tipusú.

2009. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az arcodról van szó,vagy a testszőrzet hiánya is zavar? Szerintem is a borotválás a megoldás.Ha ettől sem erősödik nincs mit tenni ilyen alkat vagy. Egyébként sokan cserélnének veled,én is.
2009. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy borotválástól erősödnek a szőrszálak, az urban legend. (Ha így lenne, akkor a férfiak drótkerítéssel a fejükön rohangásznának.
2009. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem erősödik, de amikor borotválás után kinő a szőrzet, tompa élének köszönhetően vastagabbnak látszódhat. Ez azonban idővel elvékonyodik. A hagymákból előtűnő szálak azért sötétebbek, mert még nem szívta ki a színüket a nap
2009. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!