Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen fajta nyugtatót szedhetek?

Milyen fajta nyugtatót szedhetek?

Figyelt kérdés

Idegbeteg vagyok. Az osztályom tele van majomszerűen üvöltöző retardált lényekkel, akiket egyre nehezebb elviselni. Már nem egyszer üvöltve támadtam nekik, teljesen kikészültem. De az a baj, hogy mindemellett borzasztóan imádom őket, és nem szeretném bántani őket. Se lelkileg, se fizikailag.

Szóval tudnátok valami vény nélkül kapható, nem túl erős nyugtatót ajánlani? Kérlek titeket, nem bírom már tovább!



2012. ápr. 26. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Baj ha meg kérdezem háyn éves vagy?
2012. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14
2012. ápr. 26. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
neked egy pofon kéne apádtól inkább.
2012. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne hidd, hogy hiányt szenvedek benne... És sajnos édesapám nem állhat mellettem az iskolában, hogy lecsapjon, ha felmegy bennem a pumpa.
2012. ápr. 26. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Semilyet mert tönkre tesz tèged
2012. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus kéne, amúgy gondolom neked is sokkal érzékenyebb a hallásod mint a többségnek.
2012. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jártam több pszichológushoz is, de mindegyik elküldött azzal, hogy tipikus tinédzserkori probléma, majd kinövöm.

Ja, és a hallásom borzasztó.

2012. ápr. 26. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Csinald aszt ha ideges vagy vegyél mèly levegö es lassan fujd ki csinald addig aig le nem nyugotsz nekem segit
2012. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két véglet imádod és gyűlölöd az osztálytársaidat. De ahogy írod mind egyformák vagytok,mert te is pont úgy üvöltözöl. De ebbe nem megyek bele egy kis citromfű tea jót tenne az idegeidnek, azt hiszem a herbáriába lehet kapni filteres kiszerelésben is.
2013. márc. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, félreértettél.

Ők óra közben üvöltöznek, meg szünetben, a normális kommunikációjuk az üvöltözés.

Én akkor kiabálok, ha dühös vagyok, de általában akkor se.

Ez így még mindig képmutatás? Minden irónia nélkül kérdem.

A citromfű teát kipróbálom, úgyis rég ittam, pedig szeretem... :)

2013. ápr. 4. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!